Půdní schody FAKRO

Půdní schody umožňují snadný a bezpečný výstup na neužívané podkroví bez nutnosti vystavení nákladných a hodně místa zabírajících stacionárních schodů. Splňují veškeré technické požadavky, rovněž také bezpečnostní požadavky, a zajišťují plné pohodlí při používání.

Půdní schody FAKRO v průběhu skládání a rozkládání žebříku nevyžadují mnoho prostoru, a po složení „se schovají ” ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti, ve kterém byly instalované.

půdní schody

Systém montáže umožňuje snadnou instalaci schodů dvěma osobami, jak rovněž přizpůsobení délky žebříku k výšce místnosti. Schody jsou zákazníkovi dodány jako kompletně smontované a nevyžadují žádnou předmontážní činnost.

pudni schody fakro

Odpovídající konstrukce mechanizmu odlehčujícího poklop schodů, a v některých modelech rovněž žebřík zlepšuje jejich obsluhu. Jako příslušenství schodů je dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému zavírání a spouštění schodů.

Pro zvýšení uživatelského komfortu, jak rovněž urychlení montáže skládacích schodů FAKRO je dostupné dodatečné vybavení.

Půdní schody FAKRO mají 2-letou záruku. 

Vzorková prodejna Jihlava 

střešní okna Fakro, střešní okna Velux, markýzy a rolety pro střešní okna, půdní schody Fakro, dveře Porta Doors a Verte, kování Twin, Leko a M&T

Navštivte naši vzorkovou prodejnu v Jihlavě, kde Vám odborně proškolený personál poradí s výběrem střešních oken a doplňků, dveří, dveřního kování a půdních schodů. Na vzorkové prodejně si můžete detailně prohlédnout konstrukci a mechanizmus půdních schodů Fakro.

Návštěvu vzorkové prodejny si můžete sjednat na telefonním čísle 725 823 183.

Těšíme se na Vaši návštěvu.