Dveře Porta Doors

Rozhodnutí zakoupit dveře do svého domu je volba pro mnoho let a má obrovský vliv na vzhled budovy a její interiér. Skupina PORTA nabízí kompletní dveřní systémy, které splňují Vaše estetické očekávání a požadavky na konstrukci. Jejich výrobky jsou vždy kvalitní a moderní design je v souladu s současnými módními trendy. Nejprodávanější dvěře Porta Doors naleznete v našem online katalogu, kompletní sortiment si můžete prohlédnou v katalogu zde

O společnosti Porta

Již od počátku založení firmy Porta KMI Poland, bylo (a stále je) její specialitou produkce vnitřních dveří – určených pro užívání uvnitř obytných a kancelářských prostor. Je třeba si pamatovat, že takové dveře nejsou vhodné pro použití jako dveře vnitřní vchodové do bytu či do jiných prostor, ve kterých podmínky a to jak teplotní, tak s ohledem na vlhkost jsou nevyhovující. Naše široká nabídka dovolí každému zákazníkovi vybrat si model křidla, s ohledem na vzor a také na cenu. Nabízíme křídla s lakovanou, laminátovou úpravou v široké paletě barev, se syntetickým a přírodním povrchem a také křídla s rámovou konstrukcí s přírodním povrchem. Společným znakem různorodosti provedení všech modelů je vysoká kvalita. Bez ohledu na cenu mohou si naši klienti být jisti, že dostanou produkt té nejvyšší kvality.

Dveře jsou vyráběny v moha barevných variantách a různých dekorech dřeva a modelových variantách jako jsou dveře plné, dveře s 3/4 prosklením nebo velmi stylový a populární žebříček.

 

7