Zastínění střešních oken

 

Podkrovní prostory jsou v dnešní domě populární, moderní a často využívány jako obytné místnosti. Bohužel skrývají jedno úskalí, a to jsou sešikmené plochy.

Kvalitní střešní okna vám tyto prostory otevřou, prosluní a získáte úchvatný výhled do vašeho okolí. Můžete vybírat z rozsáhlé nabídky střešních oken a najít pro váš dům či byt ty pravá střešní okna.

Výběr zastínění střešních oken je důležitý. Můžete vybírat z venkovních i vnitřních rolet a žaluzií. Ideální zastínění střešních oken je zevnitř, ale také zvenku, kde zastínění brání pronikání tepla do půdních prostor.

 

Velux1

 

Venkovní rolety

Venkovní rolety lze nechat stažené i při maximálním úhlu otevření okna. V létě slouží jako ochrana proti slunci, zabraňují přehřívání interiéru. Venkovní rolety fungují v zimě jako tepelná izolace, kterou zajisté oceníte. V obou případech dochází k úspoře vašich nákladů na vytápění
a klimatizaci. Rolety můžete ovládat jak manuálně tak i pohodlně z vaší lenošky dálkovým ovladačem.

 911259

Vnitřní rolety

Vnitřní rolety se připevňují na vnitřní stranu okna, kde díky vodícím lištám zabraňují průniku slunečních paprsků do půdních prostorů. Na trhu s roletami můžete vybírat z kvalitních, nadčasových a designových materiálů, který doladí váš interiér a je vnímám jako dekorativní prvek. Můžete vybírat z pestré nabídky typů látek.

 Velux8 uvod

Vnitřní žaluzie

Tak jako u běžných žaluzií, tak i u vnitřních žaluzií můžete vybírat z široké nabídky barev. Vnitřní žaluzie do střešních oken jsou ideálním řešením do vlhkých místností, což jsou kuchyně a hlavně koupelny. Ve dne vás ochrání proti slunci, v noci zase před zrakem souseda. Žaluzie můžete ovládat manuálně, nebo za pomoci elektrického ovládání či dálkového ovladače.

 Velux6

Venkovní markýzy

Venkovní markýzy jsou zajímavou variantou, jak se ochránit před světlem i teplem, ale stále vidíte do svého okolí. Zaručí vám lepší ochranu před teplem než ostatní vnitřní doplňky. Markýza může být zatažená i když máte otevřené okno a pokud markýza zůstane zatažená i za deště, což ničemu nevadí, tlumí zvuk dopadajících kapek.

 markýza