Vnitřní a venkovní zastínění

 

Originální vnitřní ale i venkovní rolety, markýzy a žaluzie vás okouzlí nejen moderním nadčasovým designem, ale především svou kvalitou. Propouští optimální množství denního světla a dolaďují váš interiér a místnost.

Je důležité vědět, že existují vnitřní a venkovní zastiňující prvky, a pamatovat na tom při vašem výběru. U vnitřních a venkovních zastiňujících prvků si vybíráte z rolet a žaluzií.

 mml_bedroom_112792-01-hero_1280x458

Vnitřní zastínění

Rolety

Látkové rolety jsou kvalitní a designové doplňky, kterými dokonala sladíte váš interiér v pokoji. Nabízí širokou škálu barevných odstínů
a vzorů. Díky pestrému výběru látek si dokážete ozdobit a zároveň vyladit Váš interiér. Látková roleta dodá Vašemu interiéru nový moderní styl. Poskytují spolehlivou ochranu před sluncem, před světly pouličních lamp a také zvědavými pohledy vašich sousedů. Nadčasové provedení si opravdu zamilujete.

 

Žaluzie

Dalo by se říct klasika nad klasiky. Jako i rolety slouží žaluzie před sluncem, zraky zvědavých sousedů a kolemjdoucích. Žaluzie používají lamely, které se dají naklápět do požadovaného úhlu. Je tak možnost plynule řídit průnik světla do vaší místnosti. Žaluzie jsou využívány zejména pro jejich univerzální použití. Dle typu lamel rozlišujeme horizontální a vertikální žaluzie, dále podle materiálu je dělíme na látkové
a plastové.

 r

Venkovní zastínění

Žaluzie

Žaluzie nemusí být jen interiérové. Existují i venkovní žaluzie, které pomáhají regulovat průnik slunečních paprsků a také teplotu v místnosti. Pomáhají regulovat přirozené osvětlení v domě a současně pomáhají zajistit příjemné klima v interiéru i za horkých a slunečných dní. Venkovní žaluzie plní také estetickou funkci a stanou se designovým doplňkem exteriéru každé stavby.

 

Rolety

Podobně jako venkovní žaluzie chrání Váš domov před nadměrným teplem a navíc fungují jako bezpečnostní prvek a protihluková bariéra. Jejich konstrukce ztěžuje práci zlodějům a pohlcuje nežádoucí zvuky zvenčí. Díky venkovním roletám se zvyšuje hodnota izolace Vašeho domu. Venkovní rolety mají několik funkcí. Chrání vás před slunečním světlem, ochrání vaše soukromí, mají bezpečnostní funkci, kterou zajisté oceníte a v neposlední řadě rolety slouží jako tepelná izolace. Díky venkovním roletám tak můžete ušetřit značné částky za vytápění nebo chlazení.

 

 Bez názvu